Надіслати запит Приєднуйтесь до Sii
Надіслати запит Приєднуйтесь до Sii

Умови та положення програми

„Порекомендуй друга Sii”

1. Організатори
 1. Sii sp. z o.o. із зареєстрованим офісом у Варшаві, вул. Niepodległości 69, внесений до Реєстру компаній Національного судового реєстру, який веде Окружний суд столиці Варшави, 13-й комерційний відділ Національного судового реєстру (KRS), за номером KRS 0000249203, NIP (податковий ідентифікаційний номер): 525 23 52 907, - далі іменований «Sii Poland»
 2. Sii Sweden  AB, із місцезнаходженням у Livdjursgatan 4,121 62 Johanneshov, Sweden, внесена до реєстру підприємств Bolagsverket під реєстровим номером 559188 – 7954, статутний капітал 50.000 шведських крон - далі іменується «Sii Sweden»
 3. Sii Ukraine з місцезнаходженням у м.Одеса за адресою вул. Велика Арнаутська 72, Одеська область, Україна, 65045, зареєстрована в Єдиному Державному реєстрі за номером ЄДРПОУ за кодом 34599738, далі іменується «Sii Ukraine»

Sii Poland, Sii Sweden та Sii Ukraine спільно іменовані тут і далі «Sii»

2. Предмет Програми
 1. Метою програми «Порекомендуй друга Sii» є заохочення надсилати резюме друга, щоб рекомендувати його для роботи в Sii. Резюме можуть надсилати особи, зазначені в пункті 4 нижче. Якщо рекомендована особа, чиє резюме надіслано до Sii згідно з правилами Програми (далі – «Кандидат»), починає співпрацю або роботу у відповідній Sii і після того, як вона/він працює не менше 80 годин на місяць , особа, яка порекомендувала кандидата, отримає один з наступних бонусів:
Суб'єкт Sii, який здійснює співпрацю з кандидатомСпеціалізація/
Сфера
Intern
(0 - 0,5 роки досвіду на відповідній посаді)
Junior
(0,5 - 2 років досвіду на відповідній посаді)
Regular
(2 - 5 років досвіду на відповідній посаді)
Senior
(понад 5 років досвіду на відповідній посаді)
Sii PolandDeveloper,
Administrator,
Architect,
Testing & QA,
Engineering,
Analyst & Consultant,
Project Management,
Sales
0 PLN2 000 PLN4 000 PLN8 000 PLN
Sii PolandBack office & BPO,
Marketing & Communication,
UI Design,
Project Management
Office (PMO),
Help Desk & Support,
Technical Documentation
Technician,
Fitter
0 PLN1 000 PLN2 000 PLN4 000 PLN
Суб'єкт Sii, який здійснює співпрацю з кандидатомКандидат з досвідом роботи за фахом до 2 років на даній посадіКандидат з досвідом роботи від 2 до 5 років на даній посадіКандидат з досвідом роботи більше 5 років на даній посаді
Sii Sweden5 000 SEK10 000 SEK15 000 SEK
Sii Ukraine€300€600€1000

Бонус виплачується двома частинами компанією Sii, яка співпрацює з Кандидатом, відповідно до правил, викладених у цих Умовах.

 1. Фактична вартість наданого бонусу залежить від досвіду Кандидата в день, прийняття його/її на роботу в Sii. Досвід кандидата буде об’єктивно визначений Sii під час процесу найму. Відповідальність за достовірність даних, наведених у резюме Кандидата, несе особа, яка його рекомендує. У разі суттєвих розбіжностей між даними, наданими в CV, і фактичним станом речей, Sii залишає за собою право не приймати рекомендацію та не надавати бонус або змінити розмір бонусу.
 2. У разі, якщо резюме одного і того ж Кандидата надсилає більше ніж одна особа, бонус буде надано особі, яка першою рекомендувала даного Кандидата, визначеній на основі дати надсилання резюме до Sii.
 3. У разі, якщо резюме кандидата вже зареєстровано в базі кандидатів Sii, але не в результаті Програми, бонус буде надано тільки в тому випадку, якщо в результаті рекомендації Sii отримає суттєву додаткову інформацію про Кандидата, тобто про зміни професійного досвіду, додаткові технічні навички, сертифікати, бажання змінити роботу.
 4. У разі, якщо резюме кандидата вже зареєстровано в базі кандидатів Sii, в результаті Програми, бонус буде надано лише за умови якщо:
  1. Кандидат був зареєстрований у базі даних кандидатів Sii більше 12 місяців тому (період 12 місяців, коли реєстрація вважається «активною», описано в розділі 2.8 – Предмет програми) та
  2. завдяки рекомендації, Sii отримає значущу інформацію про рекомендовану особу, тобто зміни професійного досвіду, додаткові технічні навички, сертифікати, бажання змінити роботу.
 5. Бонус може бути збільшений на розсуд Sii, на певний час і для певних профілів кандидатів:
  1. Щоразу інформація про збільшений бонус, тривалість та профіль, який ви шукаєте, буде розміщено в профілі організатора у Facebook та Linkedin.
  2. Умовою для надання збільшеного бонусу є надсилання резюме кандидата через форму «Рекомендувати друга Sii» (Sii Poland - ПОСИЛАННЯ, Sii Sweden - ПОСИЛАННЯ, Sii Ukraine - ПОСИЛАННЯ).
 6. Бонус за рекомендацію отримає кожна особа, яка відповідає критеріям, описаним у розділі 2.3-2.5 – Предмет програми та розділі 5 – Правила участі в програмі.
 7. Рекомендація дійсна протягом 12 місяців з дати реєстрації резюме в базі кандидатів Sii.
  1. Якщо Sii починає співпрацю або працевлаштовує даного Кандидата після закінчення цього часу, бонус за рекомендацію не надається.
  2. Sii залишає за собою право надати бонус у вищезгаданому випадку на власний розсуд. Якщо це станеться, особа, яка порекомендувала даного кандидата, буде проінформована безпосередньо.
 8. Бонус виплачується відповідно до умов, викладених у розділі 6 нижче – Виплата Бонусу.
3. Тривалість Програми
 1. Програма розпочинається з 1 серпень 2022 року і її тривалість не обмежена.
 2. Sii може вирішити змінити або завершити Програму в будь-який час на власний розсуд.
4. Учасники Програми
 1. Для участі в Програмі особи, які рекомендують Кандидатів, повинні відповідати таким вимогам, залежно від компанії Sii, до якої подається рекомендація:
Sii PolandSii SwedenSii Ukraine
Бути фізичною особою, якає податковим резидентом Польщі і не потребує дозволу на роботу в Польщімає постійне місце проживання або Personnummer у Швеціїмає українське громадянство або посвідчення особи в Україніі рекомендує кандидата до Sii у відповідь на пропозицію роботи, опубліковану на порталах з підбору персоналу або веб-сайті Sii
 1. Суб'єкти, які є юридичними особами, та будь-які інші юридичні особи, які не є фізичними особами (наприклад, кадрові агентства, консультанти з підбору персоналу), виключаються з Програми.
 2. Особа, яка рекомендує друга, може брати участь у Програмі незалежно від того, чи вона раніше брала участь у процесі рекрутації до Sii.
 3. Участь у Програмі означає прийняття цих Умов та Положень
5. Правила участі в Програмі
 1. Для участі в Програмі особа, яка хоче порекомендувати кандидата, надсилає резюме кандидата через форму «Порекомендувати друга» (Sii Poland - ПОСИЛАННЯ, Sii Sweden - ПОСИЛАННЯ, Sii Ukraine - ПОСИЛАННЯ) протягом дії Програми. Рекомендуючій особі необхідно вказати ім’я, прізвище, номер телефону та електронну адресу кандидата, а також додати його/її резюме.
 2. Кандидат повинен бути поінформований про рекомендацію особою, яка рекомендує.
 3. У разі неінформування кандидата про рекомендацію особою, яка рекомендує, премія не надається.
 4. Sii попросить кандидата дати згоду на обробку персональних даних для подальшого процесу працевлаштування.
 5. У випадку, якщо Кандидат не надасть необхідну згоду протягом 30 календарних днів на запит Sii, Кандидат не буде врахований у процес рекрутації в Sii, його/її дані будуть видалені, а бонус не буде надано особі, котра порекомендувала кандидата.
 6. Кожна особа може рекомендувати необмежену кількість кандидатів.
 7. Рекомендація кандидата має стосуватися поточних відкритих процесів набору, які можна знайти на таких веб-сайтах:
  1. Sii Poland
  2. Sii Sweden
  3. Sii Ukraine
 8. Бонус не надається за рекомендації на посади стажерів, Академічних Амбасадорів Sii та тренінгів організованих Sii.
 9. Якщо рекомендація не охоплює жодного з відкритих процесів набору, Sii має право не приймати рекомендацію та не надавати бонус.
 10. Протягом 3 робочих днів з моменту отримання резюме кандидата Sii перевірить статус кандидата в базі даних кандидатів Sii. Sii зв'яжеться з Кандидатом, щоб підтвердити його/її бажання брати участь у процесі рекрутації, а також інформацію, надану в резюме.
 11. Протягом 5 робочих днів з моменту реєстрації резюме в базі кандидатів Sii особа, яка порекомендувала друга, отримає інформацію від Sii щодо кваліфікації рекомендації до Програми, а також розміру бонусу, який буде надано у випадку, якщо Кандидат почне співробітництво або працевлаштування в Sіі, і відповідності необхідним критеріям. Відгук буде надіслано незалежно від рішення про кваліфікацію до Програми.
 12. У разі надсилання резюме до Sii Poland з 1 квітня 2022 року по 31 липень 2022 року застосовуються умови попередньої програми «Порекомендувати друга Sii»; їх можна знайти тут (ПОСИЛАННЯ).
 13. У разі надсилання резюме до Sii Poland з 1 Грудень 2020 року по 31 березень 2022 року застосовуються умови попередньої програми «Порекомендувати друга Sii»; їх можна знайти тут (ПОСИЛАННЯ).
 14. У разі надсилання резюме до Sii Poland з 1 січня 2020 року по 30 червня 2020 року застосовуються умови попередньої програми «Порекомендувати друга Sii»; їх можна знайти тут (ПОСИЛАННЯ).
 15. У разі надсилання резюме до Sii Poland з 1 жовтня 2018 року по 31 грудня 2019 року застосовуються умови попередньої програми «Порекомендувати друга Sii»; їх можна знайти тут (ПОСИЛАННЯ).
 16. У разі надсилання резюме до Sii у Польщі з 1 травня 2017 року по 30 вересня 2018 року умови програми «Порекомендувати друга Sii» більше не застосовуються; Ми закрили цю програму (ПОСИЛАННЯ).
 17. У разі надсилання резюме до Sii Poland до 1 травня 2017 року, умови програми «Рекомендація Друга IT» більше не застосовуються. Ми закрили цю програму (ПОСИЛАННЯ).

6. Виплата Бонусу
 1. Бонус виплачується двома частинами:
  1. Перша половина бонусу після першого місяця роботи кандидата в Sii.
  2. Друга половина бонусу після шостого місяця роботи кандидата в Sii, якщо він й надалі працюватиме в Sii.
 2. Бонус виплачується особі, що рекомендує кандидата, за окремими правилами, залежно від того, який Sii є платником, i виплачує бонус після виконання Кандидатом критеріїв, описаних в Умовах та Положеннях. Особа, яка рекомендує кандидата, може бути зобов’язана надати Sii дані, необхідні для виплати бонусу, або інших необхідних заходів. Виплата бонусу залежить від того, чи виконає ці зобов'язання особа, яка рекомендує кандидата.
 3. Sii не несе відповідальності, якщо отримання бонусу неможливе з причин, пов'язаних з третьою стороною або особою, яка рекомендує кандидата.
 4. Особа, що рекомендує кандидата має право подати скаргу щодо невиконання цих Умов. Скаргу необхідно подати не пізніше 5 робочих днів з дати, коли Sii повідомить особу, котра порекомендурвала друга, про рішення щодо кваліфікації до Програми. Скарги можна надіслати  на адресу електронної пошти: [email protected].
 5. Письмова скарга повинна містити:
  1. ім'я, прізвище та адресу скаржника;
  2. точний опис підстав скарги.
 6. Sii розглядає скарги негайно, і не пізніше 15 робочих днів з дня її отримання. Якщо скарга не може бути розглянута протягом 15 робочих днів через складність питання або інші обставини, які не залежать від Sii, Sii повідомляє про цей факт скаржника в тій самій формі, в якій була подана скарга.
 7. Скарги, надіслані на неправильну адресу електронної пошти, пізніше встановленого терміну або які не містять необхідних даних, розглядатися не будуть.
7. Різне
 1. Відповідний орган Sii відповідає за реалізацію Програми - Sii Poland виконує рекомендації, надані Sii Poland, Sii Sweden виконує рекомендації, видані Sii Sweden, а Sii Ukraine виконує рекомендації, видані Sii Ukraine. У кожній організації Sii особа, відповідальна за Програму, є відповідним керівником відділу підбору персоналу Sii.
 2. Особою, яка приймає рішення, у разі будь-яких змін щодо Програми та її Умов є Голова HR Sii.
 3. Sii зобов'язані контролювати Програму та стежити за дотриманням її правил. Ведення записів Програми також є обов'язком Sii.
 4. Усі деталі щодо обробки персональних даних включені в Політику конфіденційності, яку можна знайти на веб-сайтах:
  1. Sii Poland
  2. Sii Sweden
  3. Sii Ukraine
 5. Sii має право змінювати правила Програми, включаючи зміни щодо тривалості Програми та величини бонусу, а також правил виплати бонусу.
 6. Інформація про Програму, що міститься в маркетингових та рекламних матеріалах, несе виключно інформаційний характер. Положення цих Умов є обов’язковими для виконання.
 7. Sii не несе відповідальності за будь-які наслідки надання учасниками неправдивих даних або рекомендацій. Всю відповідальність за це несе учасник.
 8. Sii не несе відповідальності за будь-які затримки або перешкоди у спілкуванні з учасниками, що виникли через обставини, які не залежать від Sii.
 9. У разі виникнення суперечки сторони намагатимуться вирішити питання мирним шляхом.
 10. До всіх суперечок, пов'язаних з Програмою, застосовується право, застосовне до країни зареєстрованого офісу організації Sii, до якої спрямована рекомендація, тобто для рекомендацій, спрямованих до Sii Poland, застосовується польське законодавство, для рекомендацій, спрямованих до Sii Sweden застосовується шведське законодавство, а для рекомендацій, спрямованих до Sii Україна, застосовується українське законодавство.

SUBMIT

This content is available only in English version.

Are you sure you want to leave this page?

This content is available only in English version.

Are you sure you want to leave this page?